Barwniki spożywcze 60 produktów w tej kategorii

Czy wiesz, że ośrodek smaku odgrywa drugoplanową rolę podczas konsumpcji ciast? Pomyśl, co kieruje twoją percepcją, gdy kupujesz gotowy tort lub sernik w cukierni. Ludzie w pierwszej kolejności jedzą oczami — im lepsze pierwsze wrażenie zrobi na nich Twój wypiek, tym bardziej będą chcieli go skosztować i tym więcej będą mu w stanie wybaczyć w kwestii smaku. A wygląd ciasta to nie tylko te wszystkie figurki, małe ozdóbki czy fontanny czekoladowe. To przede wszystkim kolor, którego idealne nasycenie możesz uzyskać wyłącznie przy zastosowaniu naszych barwników spożywczych.

Ciasta przygotowane z samych naturalnych składników są najsmaczniejsze, ale też najmniej atrakcyjne pod względem wizualnym. Nawet kopiasta porcja truskawek nie nada owocowemu kremowi idealnego czerwonego kolorku — a taki efekt osiągniesz dzięki szczypcie barwnika spożywczego w proszku. Nasze produkty wyróżniają się maksymalną pigmentacją. Są bardzo ekonomiczne. Stosujesz małe dawki, a uzyskujesz dokładnie taki sam efekt kolorystyczny jak na opakowaniu. Ciasto staje się piękne, żywe, wręcz ekspresyjny — to prawdziwa perełka wśród tak samo wyglądających, bladych wypieków.

Barwniki cukiernicze możesz wykorzystać zarówno do koloryzowania ciasta, jak i barwienia lukru, kremów i ozdób na tort z masy cukrowej. Dostosuj ich rodzaj do produktu, który chcesz zmienić. U nas znajdziesz barwniki we wszystkich możliwych kolorach i formach, a także przygotowane z nich ekonomiczne zestawy (więcej produktów do wyboru = lepsza zabawa!). Pamiętaj tylko, że te proszkowe należy łączyć z wodą, więc jeśli zależy Ci na zachowaniu pierwotnej konsystencji ciasta, sięgnij po praktyczną alternatywę. Może to być np. żel albo… flamaster!

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-60 z 60 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password