• Nowy
blaze_megamaszyny_02

Nadruk na waflu BLAZE 02

 

Bezpieczny system płatności

 

Natychmiastowa dostawa na terenie całej Polski

 

14 dni na ewentualny zwrot produktu

16,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Nadruk na waflu  BLAZE 02

Wyjątkowa i niepowtarzalna dekoracja Twojego tortu - wydruk na papierze opłatkowym.
Wydruk wykonujemy jadalnymi i atestowanymi tuszami spożywczymi, przeznaczonymi do wydruku na papierze opłatkowym.
Drukujemy na arkuszach formatu A4. Grafika powinna mieścić się w tym obszarze. Format okrągły powinien mieścić się w kole o średnicy 20 cm.
Aby udekorować tort, arkusz lub wyciętą grafikę umieszczamy na bitej śmietanie, kremie maślanym, czekoladzie lub masie cukrowej.

Wymiary wydruku:
Wydruk mieści się w obszarze formatu A4 (21 x 29,7 cm) - maksymalny format wydruku okrągłego: średnica 20 cm
, grubość papieru opłatkowego: 0,54 mm

Arkusz z nadrukiem wysyłamy kurierem - zgodnie ze złożonym zamówieniem.
Otrzymaną grafikę należy wyciąć samodzielnie.
Kolor wydruku może nieznacznie różnic się od nadesłanego zdjęcia.
Przed nałożeniem dekoracji wydruk należy wyjąć z foli ochronnej.
Wydruk można również zamówić bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym. Czas realizacji około 2-3 godziny.

Instrukcja, jak położyć opłatek na tort

1. Aby ułożyć opłatek z nadrukiem na tort dobieramy rozmiar i kształt do zaplanowanego lub wstępnie przygotowanego tortu.  
2. Jeszcze przed umieszczeniem opłatka na torcie należy wykonać przymiarkę – przykładamy suchy biszkopt do formatu nadrukowanej grafiki celem dopasowania ich średnic. Biszkopt powinien być o kilka milimetrów większy od opłatka, tak, aby po jego położeniu na torcie pozostały wolne brzegi, które wypełnione zostaną paskiem z bitej śmietany, kremu lub innej masy. Jeśli zaistnieje potrzeba przycięcia opłatka – przycinamy nożyczkami.
3. Najlepszym podkładem pod opłatek jest bita śmietana lub krem na bazie tłuszczu. Ostatecznie przed położeniem należy pamiętać, aby warstwa masy była równa i wygładzona.
4. Jeśli powierzchnia tortu jest sucha (czekolada lub masa cukrowa) opłatek przyklejamy za pomocą neutralnego żelu do ciast (w naszej ofercie Żel do dekoracji waflowych umieszczony w kategorii surowce - żele). Stosuje się go również w celu nabłyszczenia i wzmocnienia kolorów opłatka.
5. Opłatek powinien zostać nałożony co najmniej dwie - trzy godziny przed podaniem tortu. Tyle czasu potrzeba, aby opłatek odpowiednio się ułożył i dopasował do toru, ale również wchłonął wilgoć. Nie należy opłatka nakładać wcześniej niż cztery godziny przed podaniem tortu, ponieważ może to spowodować rozmycie kolorów z nadruku.
6.  Opłatek należy nakładać powoli. Koniecznie trzeba rozpocząć jego położenie od jednej strony tortu, delikatnie uciskając. Dzięki temu uniknie się gromadzenia powietrza między tortem a opłatkiem.
7. Ostatnim etapem nakładania opłatka jest oczekiwanie, aż ten wchłonie wilgoć z tortu i tym samym idealnie się do niego dopasuje. Po takim dopasowaniu wzór opłatka zazwyczaj staje się bardziej wyraźny i zyskuje intensywniejszy kolor.

Ceny nadruków na tort w naszej ofercie handlowej wahają się od 7,00 do 28,00 zł za sztukę.

Wybór wzorów, jaki oferujemy jest naprawdę ogromy i każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie wzór, kształt i motyw przewodni.

Opis

Średnica
20 cm

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password