Witamy w internetowym sklepie DEKORACJE TORTOWE JUTRZENKA

Firma cukiernicza "Jutrzenka" ma wieloletnią tradycję w produkcji słodkich dekoracji, tortów oraz wyrobów cukierniczych. Unikalne i oryginalne receptury, ciekawe pomysły, przeróżne wzory i dekoracje to właśnie cenią nasi wieloletni klienci. Sklep www.dekoracjetortowe.pl powstał ze względu na potrzeby rynku i samej pasji do słodkich wypieków. Zaopatrujemy wielu odbiorców lokalnych w nasze produkty, a teraz chcielibyśmy aby klienci z całej Polski mogli zakupić dekoracje i akcesoria cukiernicze w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę dekoracji okolicznościowych na chrzciny, pierwszą komunię św., śluby, imieniny, urodziny, rocznice, Walentynki, święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc itp.

Ofertę dekoracji cukierniczych poszerzyliśmy o dekoracje z czekolady, dekoracje waflowe oraz dodatkowo świeczki, perełki, kolorowe posypki. Wychodząc naprzeciw tendencjom i potrzebom rynkowym wprowadziliśmy do oferty masy cukrowe oraz szeroką gamę barwników naturalnych. Posiadamy także dużą ofertę gotowych wzorów do nadruku na opłatkach (waflach) oraz na masie cukrowej a także umożliwiamy naszym klientom wykonanie nadruku z włsnym zdjęciem według swojego projektu. W naszym sklepie internetowym dostępne są także akcesoria oraz niezbędne materiały do produkcji dekoracji cukrowych wykonywanych przez naszych klientów we włsnym zakresie. Uzupełnieniem naszej oferty są opakowania kartonowe oraz podkłady (tace) pod torty w różnych rozmiarach.

Zapraszamy do działu PORADY w którym znajdują się ciekawe poradniki oraz instrukcje dotyczące ozdabiania tortów. Można tam także zadawać pytania na które chętnie odpowiemy.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password