Dekoracje waflowe 10 produktów w tej kategorii

Tradycyjne dekoracje tortów urodzinowych wykonywane są z plastycznej masy cukrowej, która dla pewnych osób może mieć jedną dyskwalifikującą ją wadę — chodzi o jej smak. Bardzo słodki i niepodważalnie pyszny, ale jednak zaburzający walory smakowe samego ciasta i, ze względu na wysoką zawartość cukru, podwyższający jego kaloryczność. Zdrowszą i bardziej uniwersalną alternatywą są nasze dekoracje waflowe. To kolekcja lekkich niczym piórko, rozkosznych małych elementów, które zmiękczają serca największych twardzieli, roztaczając wokół siebie subtelne piękno.

Dekoracje waflowe wykonujemy z jadalnych opłatków. Utworzone na specjalnym papierze są bezpieczne i dla dorosłych, i dla dzieci. Mają lekki przyjemny smak, który w żaden sposób nie przyczynia się do zmiany walorów ciasta, a jedynie ciekawie je uzupełnia, dopasowując się do każdego gatunku wypieku. Bajeczne dekoracje i wielobarwne napisy uzyskujemy przy użyciu całkowicie jadalnych barwników. Brak dodatku cukru decyduje natomiast o ich znikomej kaloryczności. Z tych dwóch względów ozdoby waflowe szczególnie polecamy osobom dbającym o linię oraz najmłodszym łasuchom. Bo pyszne i piękne ciasto może być zdrowe.

Zainspiruj się i rozbudź w sobie duszę cukierniczego artysty! Przebieraj w malutkich listkach i kwiatkach, całych nadrukach waflowych i przeuroczych, a wręcz magicznych posypkach. Baw się różnorodnymi barwami ozdób, łącz ze sobą kontrastujące odcienie, przyozdabiając nimi muffiny, ciasteczka i torty. Dekoracja ciast to świetny sposób na rozładowanie negatywnych emocji. Przekuj je w coś produktywnego — Twoje cukiernicze dzieło sztuki.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password