Dekoracje z tworzywa i sklejki 62 produktów w tej kategorii

Wydawać by się mogło, że perfekcyjny smak ciasta powinien rekompensować wszystkie jego braki wizualne. W praktyce ta teoria niestety się nie sprawdza. Na pewno wiele razy oceniłeś już książkę po okładce, więc nie dziw się, że Twoi goście robią dokładnie to samo z Twoimi ciastami. Wyglądem wypieków możesz zniechęcić ich do jedzenia albo — wręcz przeciwnie — przykuć ich uwagę. Praktyczne narzędzia cukiernicze pomogą Ci szybko osiągnąć ten efekt.

Zainspiruj się dekoracjami z tworzywa sztucznego. Z ich pomocą sprawisz, że o Twoich artystycznych wypiekach nie będzie się dało zapomnieć! W tej kategorii znajdziesz figurki okolicznościowe, figurki ślubne i toppery. Wszystkie zostały realistycznie wykonane, dokładnie odzwierciedlają najdrobniejsze szczegóły i detale. Przy ich użyciu możesz spersonalizować swój wypiek. Ustawiając na jego górze figurkę przedstawiającą parę młodą, w kilka sekund przeobrazisz ciasto w tematyczny tort weselny, a poprzez przyozdobienie go topperami z humorystycznymi napisami wykreujesz zabawny urodzinowy prezent dla bliskiej osoby. Gotowe dekoracje z tworzyw to duża wygoda. Dzięki nim nawet bez specjalnych umiejętności stajesz się mistrzem cukiernictwa!

Akcesoria do zdobienia tortów wykonywane są ze specjalistycznych i certyfikowanych tworzyw sztucznych. To materiały niejadalne, ale przeznaczone do kontaktu z żywnością. Są całkowicie bezpieczne — w żadnym stopniu nie reagują z ciastem i nie zmieniają jego składu ani smaku. Większość dekoracji utworzyliśmy z alabastru, który jest jednym z najcenniejszych tworzyw ozdobnych. Jego szlachetność uwidacznia się na figurkach, dzięki czemu maksymalizują one wartość wizualną wypieków.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-60 z 62 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password