Nadruki jadalne 0 produktów w tej kategorii

Jeden obraz potrafi przekazać więcej treści aniżeli tysiąc słów. Dowód — nasze dekoracyjne nadruki jadalne. To przeznaczone do konsumpcji foto ozdoby do tortów, wykonywane na papierze waflowym bądź masie cukrowej. Wystarczy jeden rzut oka na przyozdobiony nimi wypiek, aby wiedzieć, dla kogo został stworzony i z jakiej okazji powstał.

Pojedynczy nadruk nakreśla motyw przewodni dla całego wypieku. Tort przestaje być zwykłym ciastem — staje się czymś mocno spersonalizowanym. Nawet najbardziej nieszablonowy projekt cukierniczy może zostać urzeczywistniony z pomocą nowoczesnej foto technologii, dzięki której przenosimy ciekawe motywy na specjalny jadalny papier. Z łatwością umieszczasz go na masie, ozdabiając jego wierzch w sposób łatwy, szybki i... kreatywny! Voilà! Tematyczny tort dla małego (albo dużego) solenizanta jest już gotowy.

Optymalna grubość opłatków determinuje ich funkcjonalność. Są bardzo łatwe w użyciu — wystarczy posmarować tort kremem lub bitą śmietaną i położyć je na jego wierzchu. Dzięki swojej grubszej fakturze doskonale odzwierciedlają wszystkie kolory, a występujące na nich nadruki są tak wyraziste, że wyglądają niczym prawdziwe zdjęcia. Fotograficzne ozdoby na tort urodzinowy ożywiają wypieki i robią to w sposób niewymagający od Ciebie żadnego wysiłki. Twórz cudowne ciasta i oszczędzaj czas! Efektywne pieczenie nie musi być trudne.

Klientom, którym szczególnie zależy na wysokiej ekspresji obrazu, polecamy nadruki jadalne wykonywane na masie cukrowej. Wyróżnia je błyszcząca powierzchnia, na której barwy zyskują maksymalne nasycenie. Dzięki temu jeszcze lepiej oddają prawdziwe zdjęcia.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Powrót do strony głównej

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password