Opakowania 23 produktów w tej kategorii

Od tej pory zaczniesz dostarczać swoje wypieki w sposób bezpieczny, a zarazem atrakcyjny. Pamiętaj, że wygląd kartonowych opakowań ma tak naprawdę ogromne znaczenie, bo jako że nikt się nim specjalnie nie przejmuje, może to być Twój biznesowy as w rękawie! Wizualne aspekty produktów stawiamy na równi z właściwościami technicznymi. Zwracamy uwagę na to, co na pierwszy rzut oka nie jest widoczne, aby zaproponować Ci opakowania cukiernicze o wysokiej wytrzymałości, reprezentacyjnym wyglądzie i stuprocentowej niezawodności.

Pod względem budowy opakowania dzielimy na jedno- i dwuczęściowe. Wszystkie zostały tak skonstruowane, aby zapewniać Ci wygodę — z łatwością i bardzo szybko możesz je składać i rozkładać, niektóre z nich użytkując wielokrotnie. Wysoka jakość zastosowanych w nich materiałów to gwarancja maksymalnej wytrzymałości. Nasze opakowania na ciasta zawsze zachowują swój kształt, dlatego świetnie zabezpieczają wszelkiego rodzaju wypieki, aby po ich dostarczeniu wyglądały dokładnie tak samo jak tuż po upieczeniu. Dodatek ochronnej substancji, tworzącej na opakowaniach specjalną powłokę, zapewnia im odporność na działanie wilgoci. Niezależnie od tego, w jakich warunkach się znajdziesz, masz pewność, że nie ucierpi na tym Twój wypiek.

Wysoka jakość to jednak nie wszystko. Równie ważna jest estetyka artykułów cukierniczych przeznaczonych do pakowania i transportu. Odgrywają one rolę niepozornych wizytówek, często stając się pierwszym źródłem oceny konsumenta. Stwórz z nich swoje dodatkowe narzędzie marketingowe! W naszej ofercie znajdziesz opakowania wszelkiej maści — klasyczne jednokolorowe oraz zdobione ciekawymi grafikami, całościowo zabudowane lub wyposażone z wierzchu w efektowne okienka. Do wyboru, do koloru!

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password