Podkłady pod tort 22 produktów w tej kategorii

Podkłady pod tort tylko wyglądają niepozornie. W rzeczywistości to produkty wielozadaniowe. Ich główną funkcją jest zabezpieczanie wypieków, ale zupełnie przy okazji okazale je eksponują i bardzo ciekawie dekorują, nadając im ekskluzywnego wyglądu. Płacisz tylko raz, a osiągasz potrójną korzyść. Zyskujesz niezawodną podstawę dla swoich wypieków, aby od tej chwili móc je przewozić bez żadnych problemów i z dużo większą łatwością. A także w lepszym stylu!

Wszystkie podkłady pod tort wykonywane są ze specjalistycznej tektury, którą dodatkowo pokrywamy warstwą substancji ochronnych — uodparnia je ona na działanie tłuszczu i wody, dzięki czemu tektura nie chłonie znajdujących się w cieście płynów i zawsze pozostaje sucha. Niektóre tacki są grubsze i mocniejsze od innych. Zwłaszcza lite, dodatkowo usztywniane, potrafią wytrzymywać bardzo duże obciążenia. Idealnie nadają się do przewożenia cięższych tortów — dbają o to, aby na skutek transportu nie ucierpiała ani struktura, ani prezencja wypieku.

Ale optymalne zabezpieczenie to tylko jedna strona medalu. Dopasuj kształt, kolor i rodzaj podkładu do stylistyki ciasta, a dopełni on stworzoną już dekorację tortu. Podstawy wykonywane z tektury falistej i wykończone subtelną falbaną, występujące najczęściej w pięknych odcieniach złota i srebra, wzmocnią elegancki charakter wypieku i stworzą z niego coś wystawnego, co z dumą zaprezentujesz na każdym przyjęciu. Te prostsze o nowocześniejszych kształtach i monochromatycznych kolorach podkreślą z kolei modernistyczny wizerunek wypieku. Możliwości są nieograniczone!

Dalej Ci mało? Sięgnij zatem po nasze figurki z masy cukrowej i inne dekoracje.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password