Świeczki i fontanny 16 produktów w tej kategorii

Zrób to. Stwórz tort inny niż wszystkie. Spraw, by jego wizerunek sam mówił o tym, kto w tym dniu jest najważniejszym gościem. Spersonalizuj jego wygląd poprzez zgranie zdobiących go elementów z wiekiem, płcią, zainteresowaniami czy nawet poczuciem humoru solenizanta. Nasze świeczki i fontanny przejmą rolę centralnej dekoracji na tort urodzinowy. Efektownie go ozdobią i stworzą z niego coś, co będzie nie tylko ładne, ale też zacznie wywoływać prawdziwe emocje — podniecenie, ożywienie i szczery zachwyt!

Piękny urodzinowy tort bez świeczek? To nie może się udać. Moment, w którym solenizant wymyśla życzenie i stara się zdmuchnąć wszystkie świeczki, jest najbardziej ekscytującą częścią imprezy — chwilą rozpoczynającą dalszą zabawę, na którą goście z niecierpliwością czekają. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a częściowo warunkuje je prezencja urodzinowego wypieku. Musi on wyglądać tak, by goście pochłaniali go samymi oczami. Akcesoria do tortów kryjące się pod postacią wielowymiarowych świeczek i przyciągających oko fontann przemienią najzwyklejsze ciasto w widowiskowe dzieło sztuki kulinarnej. Nikt nie oderwie od niego wzroku!

Świeczki klasyczne i jednokolorowe, czy jednak te wirujące, wygrywające urodzinowe melodie? A może uwielbiane przez dzieci fontanny, które po zapaleniu wyemitują tysiące efektownych błyszczących iskierek? Wybór leży po Twojej stronie. Nasza hurtownia cukiernicza zapewnia Ci szybki dostęp do największej ilości zróżnicowanych dekoracji tortowych. Bez trudu dopasujesz je zawsze do motywu przewodniego imprezy.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password