Szkolenia 0 produktów w tej kategorii

Solidna wiedza podparta kierunkowym wykształceniem, codzienna praktyka, ale przede wszystkim ogromna miłość do pieczenia i dekorowania ciast pozwalają nam realizować się w przeprowadzaniu specjalistycznych szkoleń z zakresu szeroko pojętej branży cukierniczej. Dostosowujemy programy nauczania do indywidualnych potrzeb, korzystając ze zróżnicowanych narzędzi i sprawdzonych metod kształcenia. Tworzymy autorskie programy, stawiając sobie za cel przekazanie maksimum wiedzy w najprostszy możliwy sposób. Z nami nauka staje się efektywna i łatwa, ale też bardzo przyjemna i pasjonująca!

Do kogo kierowane są szkolenia indywidualne? Po pierwsze — do amatorów pichcenia, którzy chcą opanować zupełnie podstawowe umiejętności, ale też i niedzielnych kucharzy próbujących wyjść o krok dalej i nauczyć się m.in. wykonywania własnych dekoracji do tortów. Po drugie — do osób pracujących w zawodzie cukiernika, którym zależy na wysokospecjalistycznej kierunkowej wiedzy, opartej na najnowszych trendach i nowinkach branżowych. Prowadzimy również szkolenia dla grup zorganizowanych, którym zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia cukiernicze i materiały do nauki. Dla grup przygotowujemy różnorodne kursy tematyczne, koncentrujące się m.in. na pracy z czekoladą, ozdobach cukrowych i tworzeniu efektownych tortów.

To praktyka czyni mistrza, dlatego nasze szkolenia opierają się w dużej części na ćwiczeniach. Najpierw wykładamy teorię, płynnie przechodząc do wykorzystywania jej w praktyce, czyli utrwalania i sprawdzania wiedzy poprzez aktywną pracę z kursantami. Dla naszych szkoleniowców cukiernictwo to nie tylko zawód — to pasja, którą chcemy zarażać wszystkich. Zabierzemy Cię lub Twoich pracowników na wspaniałą przygodę po świecie akcesoriów cukierniczych. Chcemy, by każdy mógł stać się mistrzem w swojej dziedzinie!

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Powrót do strony głównej

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password