• Nowy
Nadruk jadalny na tort urodziny Pin Up B 40

Nadruk jadalny Pin Up B 40

Urodziny i Imieniny
 

Bezpieczny system płatności

 

Natychmiastowa dostawa na terenie całej Polski

 

14 dni na ewentualny zwrot produktu

16,00 zł
Brutto
Rodzaj
Rozmiar wydruku
Ilość
W magazynie

Sposoby dekorowania tortu

Tort można udekorować na wiele sposobów. Wszystko zależy od wyobraźni, oczekiwań oraz poczucia estetyki osoby dekorującej tort. Wygląd tortu zależny jest od dekoracji, dodatków, akcesoriów i narzędzi, których użyje dekorator lub cukiernik. 
Jednym z dodatków jest jadalny nadruk na papierze opłatkowym do ułożenia na tort, dzięki takiej dekoracji można ciekawie i artystycznie zmienić tort w arcydzieło.

Opłatek na tort jest wyrobem, którego wykorzystanie pozwoli na to, że nawet najzwyklejszy tort stanie się czymś niesamowitym i wyjątkowym. Wystarczy tylko przygotować odpowiednią bazę tortową z wcześniej już sprawdzonego przepisu, a następnie położyć opłatek o odpowiednim kształcie i średnicy (do wyboru formaty od A5 przez A4 od A3). W naszej ofercie znaleźć można wiele wzorów opłatków - nadruków na tort, które dostępne są w najróżniejszych wzorach, kolorach i formatach. W naszej ofercie znajdują się takie nadruki, które zawierają postacie z bajek, filmów, gier ; można także zamówić opłatek spersonalizowany z wybranym opisem czy ze zdjęciem. Wybór jest naprawdę ogromny.
Po dokonaniu zamówienia i otrzymaniu opłatka oraz oczywiście po wykonaniu podstawy tortu należy przystąpić do umieszczenia wybranego nadruku na torcie. Poniżej znajdują się wskazówki jak umieścić opłatek na torcie. Czynność ta jest wyjątkowo łatwa, postępując zgodnie z instrukcją każdy bez problemu sobie poradzi.

Instrukcja, jak położyć opłatek na tort

1. Aby ułożyć opłatek z nadrukiem na tort dobieramy rozmiar i kształt do zaplanowanego lub wstępnie przygotowanego tortu.  
2. Jeszcze przed umieszczeniem opłatka na torcie należy wykonać przymiarkę – przykładamy suchy biszkopt do formatu nadrukowanej grafiki celem dopasowania ich średnic. Biszkopt powinien być o kilka milimetrów większy od opłatka, tak, aby po jego położeniu na torcie pozostały wolne brzegi, które wypełnione zostaną paskiem z bitej śmietany, kremu lub innej masy. Jeśli zaistnieje potrzeba przycięcia opłatka – przycinamy nożyczkami.
3. Najlepszym podkładem pod opłatek jest bita śmietana lub krem na bazie tłuszczu. Ostatecznie przed położeniem należy pamiętać, aby warstwa masy była równa i wygładzona.
4.
 Jeśli powierzchnia tortu jest sucha (czekolada lub masa cukrowa) opłatek przyklejamy za pomocą neutralnego żelu do ciast (w naszej ofercie 
Żel do dekoracji waflowych umieszczony w kategorii surowce - żele). Stosuje się go również w celu nabłyszczenia i wzmocnienia kolorów opłatka.
5. Opłatek powinien zostać nałożony co najmniej dwie - trzy godziny przed podaniem tortu. Tyle czasu potrzeba, aby opłatek odpowiednio się ułożył i dopasował do toru, ale również wchłonął wilgoć. Nie należy opłatka nakładać wcześniej niż cztery godziny przed podaniem tortu, ponieważ może to spowodować rozmycie kolorów z nadruku.
6. Opłatek należy nakładać powoli. Koniecznie trzeba rozpocząć jego położenie od jednej strony tortu, delikatnie uciskając. Dzięki temu uniknie się gromadzenia powietrza między tortem a opłatkiem.
7. Ostatnim etapem nakładania opłatka jest oczekiwanie, aż ten wchłonie wilgoć z tortu i tym samym idealnie się do niego dopasuje. Po takim dopasowaniu wzór opłatka zazwyczaj staje się bardziej wyraźny i zyskuje intensywniejszy kolor.

Ceny nadruków na tort w naszej ofercie handlowej wahają się od 7,00 do 28,00 zł za sztukę.

Wybór wzorów, jaki oferujemy jest naprawdę ogromy i każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie wzór, kształt i motyw przewodni.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password