Usługi i zamówienia indywidualne 14 produktów w tej kategorii

Usługi indywidualne to prawdziwa perła naszej oferty. Bogate doświadczenie podparte solidną wiedzą, codzienną praktyką i ciągłym dążeniem do udoskonalania receptur pozwala nam osiągać 100-procentowe zadowolenie klientów. U nas to klient decyduje o każdym elemencie zamówienia — ustala formę i rozmiar wypieku oraz wielkość i charakter zlecenia (indywidualne lub dla biznesu), a my jedynie realizujemy jego pomysł i odtwarzamy ustaloną koncepcję. Główną część usług stanowią ciasta do odpieków, ale wykonujemy również gotowe cukrowe figurki na tort oraz toppery na zamówienie.

Jako jedna z nielicznych polskich cukierni oferujemy realizację spersonalizowanych zamówień na wykonywanie ciast z przeznaczeniem do ich odpiekania. Nie dajemy gotowych rozwiązań. Zapewniamy jedynie najważniejsze narzędzia do pracy, czyli praktyczne surowce cukiernicze, z których każdy może stworzyć dowolny wyrób — babeczki, biszkopty, eklerki i wiele innych smakołyków. Za sprawą udoskonalonej techniki mrożenia uzyskujemy najwyższe walory ciast. Zachowują one pełnię smaku i aromatu oraz idealną świeżość, wydłużającą ich termin przydatności do spożycia. Nadajemy masom wysoki poziom wilgotności, dzięki czemu po odpieczeniu pozostają mokre w środku. Zawsze smakują znakomicie!

Nasza oferta usług obejmuje również wykonywanie spersonalizowanych akcesoriów do zdobienia tortów, ciast i babeczek — nowoczesnych topperów oraz uniwersalnych figurek cukrowych. Klienci mogą je samodzielnie zaprojektować albo opowiedzieć nam o swoim zamyśle, uzyskując perfekcyjnie odtworzone ozdoby, które zadbają o niepowtarzalność wypieków. Realizujemy także zamówienia na dekoracje tematyczne — m.in. świąteczne, urodzinowe oraz ślubne.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password